Terminplan/Ergebnisse 2019/2020

Terminplan 2019/2020
Sa 19.10.TILLI HALLMEIER E :LIRZER KBURGER W2:6/4:6
Mi 23.10.JANDE RWALDNER W :GFRERER HANTHOFER C
LINNINGER HKROPIUNIK S :SCHACHNER GLEGNAR M6:1/4:6/10:6
Sa 26.10.LIRZER KBURGER W :HUBER GKUCHER M4:6/2:6
Mi 29.10.WITTICH WORTNER H:JELINEK G ONITSCH J6:3/6:4
MAINHART JALLMEIER E:MIKLAUTSCH CPRESSL G2:6/3:6
Sa 02.11.MÜLLER MJARNIG W:JANDE RWALDNER W4:6/4:6
Mi 06.11.KOFLER AJESSE F:GFRERER HANTHOFER C
SANDTNER HWÜSTER G:AUTZ KHMÜLLER G5:7/3:6
Sa 09.11.KOFLER AJESSE F:MÜLLER MJARNIG W7:6/7:5
Mi 13.11.FISCHER AKRONABETTER W:ANTHOFER RDOLLESCHAL J6:3/6:0
HUBER GKUCHER M:MIKLAUTSCH CPRESSL G6:3/4:6/10:7
Sa 16.11.TILLI HKOFLER G:SABUTSCH SMAYER N3:6/3:6
Mi 20.11.KOFLER GSPATH G:HUBER GKUCHER M2:6/1:6
LINNINGER HKROPIUNIK S:SANDTNER HWÜSTER G4:6/1:6
Sa 23.11.GFRERER HANTHOFER C:MIKLAUTSCH CPRESSL G2:6/6:2/10:5
Mi 27.11.SCHACHNER GONITSCH J:ANTHOFER RDOLLESCHAL J6:3/6:7/5:10
LIRZER KBURGER W:MAINHART JALLMEIER E2:6/3:6
Sa 30.11.KOFLER GSPATH G:SABUTSCH SMAYER N4:6/0:6
Mi 04.12.TILLI HBURGER W:MAINHART JALLMEIER E1:6/2:6
WITTICH WORTNER H:FISCHER AKRONABETTER W6:4/2:6/3:10
Sa 07.12.KOFLER AJESSEF:SABUTSCH SMAYER N7:6/6:4
Mi 11.12.AUTZ KHMÜLLER G:SCHACHNER GSPITTALER G7:6/4:6/10:8
KOFLER GSPATH G:JANDE RWALDNER W2:6/0:6
Sa 14.12.MÜLLER MJARNIG WTILLI HVD LEHR4:6/6:3/10:4
Mi 18.12.MIKLAUTSCH CPRESSL G:JANDE RWALDNER W6:7/6:3/5:10
ANTHOFER RDOLLESCHAL J:LEGNAR MORTNER H5:7/3:6
Sa 21.12.LIRZER KBURGER W:KOFLER AJESSE F1:6/2:6
Mi 25.12.AUTZ KHMÜLLER G:LINNINGER HKROPIUNIK S
KOFLER GSPATH G:GFRERER HANTHOFER C
Sa 28.12.MAINHART JALLMEIER E:MÜLLER MJARNIG W6:7/6:0/10:1
Mi 01.01.TILLI HKOFLER G:KOFLER AJESSE F6:4/5:7/11:13
JELINEK GSINTITSCH G:FISCHER AKRONABETTER W
Sa 04.01.MÜLLER MJARNIG W:SABUTSCH SMAYEER N2:6/4:6
Mi 08.01.SANDTNER HWÜSTER G:SCHACHNER GLEGNAR M3:6/6:1/10:7
MAINHART JALLMEIER E:HUBER GKUCHER M1:6/4:6
Sa 11.01.LIRZER KTILLI H:SABUTSCH SMAYER N2:6/1:6
Mi 15.01.KOFLER GSPATH G:MIKLAUTSCH CPRESSL G6:3/7:6
FISCHER AKRONABETTER W:AUTZ KHMÜLLER G3:6/2:6
Sa 18.01.JANDE RWALDNER W:HUBER GKUCHER M
Mi 22.01.SANDTNER HWÜSTER G:ANTHOFER RDOLLESCHAL J6:2/6:1
KOFLER AJESSE F:MAINHART JALLMEIER E7:6/3:6/10:3
Sa 25.01.HUBER GKUCHER M:SABUTSCH SMAYER N6:2/4:6/6:10
Mi 29.01.LIRZER KTILLI H:MIKLAUTSCH CPRESSL G1:6/4:6
LINNINGER HKROPIUNIK S:SANDTNER HSINTITSCH G5:7/2:6
Sa 01.02.MAINHART JALLMEIER E:GFRERER HANTHOFER C4:6/0:6
Mi 05.02.LEGNAR MORTNER H:SCHACHNER GSPITTALER G4:6/6:1/10:7
HUBER GKUCHER M:MÜLLER MJARNIG W6:3/6:4
Sa 08.02.MIKLAUTSCH CPRESSL G:SABUTSCH SMAYER N1:6/2:6
Mi 12.02.GFRERER HANTHOFER C:TILLI HVD LEHR6:1/6:3
JELINEK GONITSCH J:AUTZ KHMÜLLER G1:6/2:6
Sa 15.02.LIRZER K BURGER W:KOFLER GSPATH G3:6/6:1/2:10
Mi 19.02.LEGNAR MORTNER H:SANDTNER HWÜSTER G4:6/4:6
MÜLLER MJARNIG W:MIKLAUTSCH CPRESSL G5:7/5:7
Sa 22.02.KOFLER GSPATH G:KOFLER AJESSE F4:6/2:6
Mi 26.02.JANDE RWALDNER W:TILLI HKOFLER A6:7/4:6
FISCHER AKRONABETTER W:SCHACHNER GLEGNAR M6:3/6:4
Sa 29.02.SABUTSCH SMAYERE N:MAINHART JALLMEIER E3:6/5:7
Mi 04.03.ANTHOFER RDOLLESCHAL H:LINNINGER HKROPIUNIK S4:6/6:7
LIRZER KBURGER W:GFRERER HANTHOFER C0:6/4:6
Sa 07.03.KOFLER AJESSE F:HUBER GKUCHER M6:4/4:6/7:10
MAINHART JALLMEIER E:JANDE RWALDNER W
Mi 11.03.KOFLER GSPATH G:MÜLLER MJARNIG W4:6/7:5/9:11
SANDTNER HWÜSTER G:JELINEK GONITSCH J6:2/6:3
Sa 14.03.SABUTSCH SMAYER N:JANDE RWALDNER W6:1/7:6
ANTHOFER RDOLLESCHAL J:AUTZ KHMÜLLER G
Mi 18.03.WITTICH WORTNER H:LINNINGER HKROPIUNIK S6:1/6:3
TILLI HVD LEHR:MIKLAUTSCH CPRESSL G
Sa 21.03.GFRERER HANTHOFER C:HUBER GKUCHER M
ANTHOFER RDOLLESCHAL J:SCHACHNER GEICHWALDER C
Mi 25.03.KOFLER AJESSE F:JANDE RWALDNER W2:6/6:4/10:6
LINNINGER HKROPIUNIK S:FISCHER AKRONABETTER W
Sa 28.03.KOFLER GSPATH G:MAINHART JALLMEIER E4:6/5:7
SABUTSCH SMAYER N:GFRERER HANTHOFER C
Mi 01.04.AUTZ KHMÜLLER G:WITTICH WORTNER H
LIRZER KBURGER W:JANDE RWALDNER W
Sa 04.04.HUBER GKUCHER M:TILLI HVD LEHR
GFRERER HANTHOFER C:MÜLLER MJARNIG W
Mi 08.04.MIKLAUTSCH CPRESSL G:KOFLER AJESSE F
JELINEK GSINTITSCH G:SCHACHNER GEICHWALDER C
Sa 11.04.LIRZER KBURGER W:MÜLLER MJARNIG W
Mi 15.04.FISCHER AKRONABETTER W:SANDTNER HWÜSTER G
TILLI HVD LEHR:KOFLER G SPATH G